Skip to main content
Vyplatí se Uber pro cestu z Letiště Václava Havla?

Vyplatí se Uber pro cestu z Letiště Václava Havla?

Vracíte-li se z dovolené – s těžkými kufry a únavou – pak je jasné, že si nepřejete nic, než se rychle a bezpečně dostat domů.

V praxi se však často setkáváme s názorem, že na letišti parkují pouze  taxi čekající na turisty s navýšenými „turistickými“ taxami. Opak je však pravdou. Na Letišti Václava Havla je vždy připravena „fronta“ řidičů Uberu, kteří sledují přílety letadel tak, aby byla doba vyzvednutí maximálně do 10 min, v praxi se však díky připravenosti řidičů nejčastěji setkáme s dobou sotva okolo pár minut.

U letiště se vždy pohybuje dostatečné množství řidičů

U letiště najdete jak UberPOP a Select, tak i UberBlack. Ceny jsou standartní, bez jakéholi příplatku. Pro příklad uvádíme ceny pro trasu Letiště Václava Havla – ulice Dlouhá.

Uber Black
UberPOP
Uber Select

Pokud však chcete mít stoprocentní jistotu, že pro Vás bude Uber přistaven a nechcete to řešit až na místě, rozhodně stojí za zvážení možnost objednání jízdy až na 30 dnů dopředu.

Taxify
Liftago
Liftago

Pro výpočet orientační ceny jízdy s jinou trasou, použijte online kalkulačku. Pro porovnání přinášíme odhady cen pro Liftago a Taxify s totožnou trasou. Doba vyzvednutí se v pohybuje v průměru okolo 10 minut.

Komentářů: 2

  1. To ano, uber se na letiště pro pražáky jisto jistě vyplatí (nic proti), ale pro lidi z jiných měst a třeba i s rodinami je mnohem příjemnější využít služeb nějakého toho parkoviště, na letišti nebo u letiště: http://www.zaparkujteuletiste.cz 🙂

    1. Jak se mohu kontaktovat, když přijedu na hlavnī nádraží praha se zpožděním a autobus na letišťé mi ujel, kde mohu zavolat? Přijedu z moravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *