Skip to main content

Uber řidiči: Jak se připravit na nejrušnější noc v roce s největšími výdělky!

Silvestrovská noc i novoroční ráno patří již každoročně k nejrušnějším nocím v roce. Poptávka jízd významně stoupá, počet řidičů klesá. A výdělky? Ty jsou mnohonásobně vyšší než obvykle.

Silvestrovský násobek ve špičce totiž bude až 2,5x a Uber navíc za každou 10. jízdu přidá každému řidiči bonus 300 Kč na jeho účet. Pamatujte však na to, že bonus platí i během dne. Na Silvestra i Nový rok je zvýšená poptávka již během dne.

 

Zde Vám přinášíme pár tipů, jak se na silvestrovskou noc nejlépe připravit:

  1. Placené čekání – Veselost a rozlítanost poslední noci v roce s sebou nese i často chaos s chybějící organizací cestujících. Ničeho se nebojte, při čekání delší než 2 minuty Vám bude započítaná minutová sazba.
  2. Nasdílejte svou jízdu blízkým – Budou tak vědět přesně, kde se pohybujete bez zbytečného strachu. Přeci jen, při silvestrovském frmolu nebude čas odepisovat manželce, takto zůstane klidná. A jak na Nový rok, tak po celý rok!
  3. Nepořádek v autě – Ano, Silvestr se tradičně nese ve znamení alkoholu. Pokud vám cestující zanechá v autě jakýkoli nepořádek, nahlaste situaci přes aplikaci. Ve většině případů Vám bude vrácen poplatek za čištění.
  4. Nová forma hodnocení – Do Vašeho hodnocení se nově nebude započítávat hodnocení od cestujících, kteří dávají jen málo hvězdiček. Nezapočítává se ani nízké hodnocení kvůli provozu či trase.
  5. Počítejte opravdu s velkou poptávkou – Od půlnoci do třetí hodiny ranní je očekáván nejvyšší zájem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *