Skip to main content

Uber + film Pěkně blbě = 20% sleva na jízdné

Film Pěkně blbě, který byl zahajujícím filmem 52. ročníku Filmového festivalu v Karlových Varech, bude jistě hitem letošního léta. Jeho hlavní hrdina je příležitostným řidičem Uberu a… a nic. Tak málo stačí k tomu, abyste mohli využít slevy 20% na jízdné při cestě právě na tento film. Pozor, film jde do kin už 13. července!

 

Jak dosáhnout 20% slevy?

  • stačí se rozhodnout zhlédnout tento film v kinech Aero, Světozor nebo BIO Oko
  • zadat v aplikaci promokód: PEKNEBLBE
  • aby se sleva uplatnila, musí jízda začínat, nebo končit v blízkosti jednoho z těchto kin
  • slevu 20% lze uplatnit až do konce července

 

O čem film je?

Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič Uberu a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komiků. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka, a i když oba tvrdí opak, brzy je jasné, že nepůjde jen o záležitost na jednu noc. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. Teprve v nemocnici se potkává Kumail s jejími svéráznými rodiči, kteří se přes počáteční nedůvěru s Kumailem postupně sbližují, což generuje řadu zábavných situací. (zdroj: csfd.cz)

 

Pokud stále ještě váháte – zda lístky na film koupit či nekoupit – zkuste se blíže kouknout na film na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze, kde najdete i trailer.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *