Skip to main content

Přidejte se k flotile Uber Taxi nebo Uber Eats jako řidič a začněte vydělávat

Proces registrace jako řidič Uberu je poměrně složitý a vyžaduje hned několik dokumentů, které není snadné získat. Zejména pak živnostenský list v oboru Silniční motorová doprava – osobní
provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče, žlutou kartu, zkoušky z místopisu a další.

Pokud nic takového nechcete řešit a chcete jen jezdit a vydělávat, je pro vás členství ve flotile to správné řešení. V případě, že se stanete oficiálním zaměstnancem, pak za vás flotila totiž řeší naprosto všechno od registrace po zdanění a často je schopna poskytnout i automobil. V případě, že zůstanete jako živnostník, je nadále nutné splňovat veškeré zákonné povinnosti řidiče Uber. Výhodou členství ve flotile však je, že vám se vším pomůžou a poradí.

Samozřejmě členství ve flotile není zdarma a je zpoplatněné. Nejčastěji si flotila účtuje procentuální částku z vašich výdělků. Pokud například za týden vyjezdíte 8.000,– Kč a podle smlouvy si vaše flotila účtuje 20%, na účet dostanete 6.400,– Kč. Kromě procentuální sazby je běžná i fixní sazba za každý den/týden, který odjezdíte. Jako první krok je nutné vytvořit registraci Uber řidiče.

Jak se zaregistrovat jako Uber řidič

Proces registrace je poměrně komplikovaný a ne každý jej zvládne dokončit. Je také potřeba několik dokumentů z nichž některé určitě nemáte doma po ruce (výpis z rejstříku trestů, výpis z bodového hodnocení řidiče, koncesi pro přepravu osob).

REGISTRACE ŘIDIČE →

Zahájit registraci lze zdarma na stránce https://partners.uber.com/join/.

NÁVOD KROK ZA KROKEM Přečtěte si náš podrobný návod jak se zaregistrovat jako Uber řidič krok za krokem.

Komentářů: 4

  1. Největší problém je v ubru samém. Komunikace je v přednastavených velmi často v zcestných odpovědí a v osobní komunikaci jsou často špatné odpovědi. Už jsem naletěl a dost mi to stálo. Omluva žádná

  2. Dobrý den všem poctivým řidičům. Pokud Vám někdo řekne, že když budete jezdit přímo pod Uber, tak nepotřebujete Místopis, řádně označené auto, majáček a taxametr. Tak se řádně mílí a ten člověk který Vám toto řekl, tak Vás uvedl v omyl a Vy budete mít při řádné kontrole řádný problém a odstavíte své auto. Pokud ale budete jezdit pod Flotilou, která za Vás řeší tyto starosti a je jako by zdí opěrnou pro Vás, tak pak potřebujete jen ten Živnosťák a Licenci. Stačí si jen řádně přečíst zákon, daně a Živnostenské oprávnění. Mám tím na mysli Flotilu, která nebude z Vás ždímat %, nechávat Vás podepisovat nesmyslné smlouvy, které Vás uvádí v omyl. Ale Flotila, která je upřímná, dá Vám řádnou smlouvu podepsat jak na HPP nebo příkazní, kterou zpracoval Advokát a ne jen tak nějaký blb, který si myslí, že snědl veškerý rozum a práva. Pokud tomuto nevěříte, tak věřte, že brzy uvěříte a budete mít Vy problém, který Vás bude stát ne malé peníze, postih, odebrání Živnosti i Licence a ztrátu práce. Zkuste nad tímto popřemýšlet, než naletíte Flotile a zaměstnanci z Uber, který vše má jen z doslechu a nikoliv nastudované a nevěnuje tomu tolik pozornosti, aby měl toto zodpovědně nastudované a k tomu ještě nejlépe hovoří slovensky a nikoliv úředním jazykem v ČR a ještě ani není možná Českým Občanem ale Slovenským. Uvěříte, doplatíte na svou hloupost a neznalost zákona.
    ( neznalost zákona Vás neochrání před potrestáním a ani žádné výmluvy, že jste to nevěděl nebo Vám to někdo řekl ale nedal písemně ). Přeji příjemné svátky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *