Skip to main content
Uber ztráty a nálezy

Uber ztráty & nálezy

Asi velké většině z nás se v životě stalo, že někde něco zapomněl. Například  v letadle, v autobusu, ve vlaku – a v neposlední řadě v taxi nebo Uberu. Zamysleli jste se však někdy nad tím, které věci se ztrácejí nejvíce, nebo jaké nejkurióznější věci byly na zadních sedačkách nalezeny?

Mezi ty nejběžnější (která Vás asi nepřekvapí) tak patří:

 1. Mobilní telefon
 2. Prsten
 3. Klíče
 4. Peněženka
 5. Dioptrické brýle
 6. Peněženka
 7. Doklady
 8. Rukavice
 9. Nabíječka
 10. Sluneční brýle

Ty nejzajímavější věci, které byly objeveny jsou však tyto: trekingové hole, humr, obraz, výplatní páska, kytara, zásnubní prsten, gumová palice, vysvědčení, židle, laser, svatební oblek, neprůstřelná vesta, grill, Bible, hořčice, Harry Potter brýle, papírový drak, pantofle, deník, kontaktní čočky, šperkovnice, housle a vysavač.

V České republice lidé v Uberu nejčastěji zapomínají svůj mobilní telefon
V České republice lidé v Uberu nejčastěji zapomínají svůj mobilní telefon

Uber ukázal vlastní statistiku, kde také poukazuje na to, že jedním s nejvýraznějších měst, kde lidé zapomínají, je Los Angeles. Zajímavé je také zjistění, že lidé nejvíce zapomínají v neděli. A co, že se v neděli nejvíce ztrácí a hledá?

 • V neděli jsou to svatební šaty,
 • v pondělí jsou to skateboardy,
 • v úterý zase plavky,
 • středa „přeje“ notebookům,
 • čtvrtek zase zavazadlům,
 • v pátek se hledají malé kufříky,
 • a v sobotu letenky.

V případě, že věc (ať už některou z výše uvedených či nikoli) ztratíte, Uberem doporučený a nejrychlejší způsob pro podání reklamace či stížnosti, je prostřednictvím aplikace. Spusťte mobilní aplikaci Uber a přejděte do menu (levý horní roh) » Tvé jízdy » vyberte některou z minulých jízd, které se týká váš dotaz » v sekci Nápověda vyberte z následujících možností „Ztratil jsem věc“. Přidejte více informací k situaci a odešlete zprávu Uberu. Většinou vás e-mailem kontaktuje pracovník zákaznické podpory do 24 hodin.

 

Komentářů: 37

 1. Dobrý den, dnes jsem zapomněla v uberu mobilní telefon (odjezd v 23:26 ze Šilingrova nám. 4 v Brně, mám i spz a jmeno řidiče)
  Předem děkuji za odpověď

 2. Dobrý den, dnes kolem 2 hodin ráno jsem jel z Letné do ulice Famfulíková. Je velmi pravděpodobné, že jsem v tom autě nechal mobil s peněženkou, kde byly mé doklady.
  Řidič se jmenoval Pavel.
  Prosím kontaktujte mne.
  Denys Mudrak

 3. 12.07 kolem půlnoci nechal jsem v šedé škodovce octavia modrý batoh s doklady a mobilním telefonem. Karaikoza Olexandr

 4. Dnes 14.4. manžel ztratil peněženku s komplet doklady, kartami, s hotovostí. Jízda v 1h ráno, na jméno Iveta Rollerová, řidič Daniel, na adresu Jana Přibíka (poté na adresu Marty Krásové, Praha 9, Čakovice). Prosím o pomoc a kontaktování pana řidiče. Již jsem zkoušela přes aplikaci, bohužel neúspěšně. Děkuji Katka Sedláková, 602 671 203

 5. Dnes v noci jsem při jízdě UBER (řidič Igor) ztratil v autě mobilní telefon. Web uberu mi neumožňuje zadat telefonní číslo kamarádky, kterou je možné kontaktovat. Můžete mi pomoct?

 6. Dobrý den, ohlašuji ztrátu černé peněženky s mými doklady. Občanský průkaz , litacka atd.
  Prosím při nálezu se ozvěte. Děkuji.

 7. Dnes v noci (3:25 ) mi v Uber taxi (řidič: Martin) vypadl z kapsy na podlahu mobilní telefon, všiml jsem si toho až po odjezdu řidiče. Bez telefonu se nedostanu na svůj Uber účet a nemohu kontaktovat podporu. Jak to mám řešit?

 8. Ohlašuji ztrátu černé dlouhé peneženky, s doklady ( občanský průkaz, lítačka, průkaz pojitěnce) na mé jmeno, v taxi službě uber, v 5-6 hodin rano, 12.1. (sobota) , praha. děkuji předem za informace, či nálezný.

 9. Dobrý den,
  nachala jsem telefon v autě.. Jela jsem včera 21:35 od tipsport areny na Tuchorazskou 422/1.
  Aplikaci nemám, volala to kamarádka. Byla bych moc ráda, kdyby se telefon našel.
  Děkuji

 10. Dobrý den, zapomněla jsem bezovou penezenku v cervene Skodovce. Jmeno řidiče je Cestmir. Prosím o pomoc! Číslo na neho je +420558080046

  1. Kamarád zapomněl telefon v autě. Při odjezdu klepal na řidiče, který nezastavil. Po prvním zavolání na jeho mobil byl pak již mohl vypnutý. Řidič reagoval az druhý den s tím, že mobil nenašel. Je to pro mě hodně špatná zkušenost a doufám, že si pan Marian jedinou sáhne do svědomí. Mobil byl už starší a jeho cena byla max 2000, takže opravdu nechápu, co si na něm vezme. Tedy s velikou pravděpodobností již služby Uberu v České republice nevyužiji.

 11. Dobrý den, dnes 29.9. 2018 jsem v ranních hodinách odjížděl taxíkem z ulice Malířská 14, z Kontrast baru na Prosek, a cestou s taxíkem jsem v něm zapomněl černou vlněnou kšiltovku. Byl to dárek, a rád bych kontaktoval pana řidiče jestli ji našel. Děkuji předem za odpovědˇ Igor

 12. Dobrý den,

  ztratila jsem mobilní telefon (iphone 7) v aute, sice se mi podarilo spojit s ridicem, ale zpet se neozval. Poté jsem se snazila nekolikkrát dovolat, ale pokaždé mi odmítl hovor!

  Jedná se o jízdu z: ulice Sarajevská1717/11 směrem: Nad Vršovskou horou 1423/10 (čas jízdy – 7:11) jméno ridice je Ruslan.

  Prosím o spojení s ridicem!
  Děkuji

 13. Dobry den prosim o pomoc stratil som pravedebodobne telefon od manesu do michly nokiu staru tlacitkovu keby sa nasal prosim kontaktujte ma vdaka cas: nedelu rano okolo 5 17.6.2018

 14. Dobrý den, ze soboty na neděli v ranních hodinách jsem jela na adresu Pod Lysinami, Praha 4. Jela jsem ale s řidičem z ulice a ne zavolaneho přes aplikaci. Řidič dal pokračoval s kamarádem na Barrandov. Zřejmě jsem tam nechala celé doklady. Prosím o pomoc!

 15. Dobry den v nedely 11.02.2018 kolem 12.10h na Tupolevova 713 na jmeno Adam jely jsme bilou Skodouv SuperB, a zapomnely jsme tam tasku z vecma. Jak muzu ji vratit? Moje tel.775364786

 16. Dobrý den, dnes okolo 14 hodiny na cestě z Lovosické na Nádrazí Veleslavín jsem v autě ztratila mobilní telefon Huawei P9lite. Při nálezu mě prosím kontaktujte na 734458727.

 17. Dobrý den,

  nevíte, jak kontaktovat uber, když jsem přišel o telefon a chci se zeptat řídiče, jestli ho nemá v autě?
  Díky

  1. mě dnes ujel kluk s batohem, kde jsem mela vsechny doklady a klice od bytu….volala jsem asi stokrat a nic…s uberem uz tedy nikdy vice

 18. Dobrý den, dnes kolem 6 hodiny ráno, mi nejspíše vypadl telefon u jednoho UBER řidiče. Huawei P8 lite, kdyby se našel, prosím o kontakt na číslo 602 321 852. Děkuji Vám moc.

 19. Dobrý den,
  byl mi odcizen telefon, jak prosim mohu zablokovat ucet na telefonu, aniz bych vymazala cely profil?

  Dekuji

 20. Dobry den, 15.7. po půlnoci jsem jela taxisluzbou uber pod jménem kamarádky Patricie Tyburské (Stránělové). Řídila slečna, jeli jsme z Trojanova mlýnu přes Řepy na Lužiny Praha 13. V autě jsem nechala peněženku se vším, doklady…. OP, zdrav.pojišťovna, kreditka….. moc prosím ozvěte se

 21. Dobrý den, dnes v noci jsem nechala v uberu iphone 7 – Nina Zmítková, jelo se na adresu U Nové dálnice 14.

  Bohužel se nemohu přihlásit do aplikace bez mobilního telefonu.

  Děkuji za odpověď.

  Nina Zmítková

 22. Dobry den ,jel jsem dneska v noci okolo 01:30 se slečnou ,mluvila cesky s prizvukem, skoda rapid ( nejsem si jisty ) ,telefon znacky vodafon ,dekujii za nalez :///

  1. Dobrý den,
   zkuste kontaktovat Uber přímo přes mobilní aplikaci. V menu v sekci „Tvé jízdy“ vyberte tu správnou a označte možnost „Ztratil jsem věc“.

   1. Dobry den, nemohu využít aplikaci, neobjednávala jsem taxi já, čili nemam možnost zvolit „ztratil jsem vec“. Vezla mě slečna ubertaxi z místa Trojanuv mlýn na Lužiny (Jeremiasova), po pulnoci 15.7. , nechala jsem tam penezenku. Prosím kontaktujte mne. Děkuji.

 23. DObry den,

  Včera v noci jsem jela službou uber z Táborské ulice do Podoli. Během cesty mi byl nejspíš odcizen telefon Iphone7. Prosim kontaktujte me o jeho nálezu na mail b.trombon@gmail.com. Děkuji Barbora Kolafova

  1. Dobrý den, nejlépe bude, když kontaktujete Uber přímo přes aplikaci. Spusťe mobilní aplikaci Uber a přejděte do menu (levý horní roh) » Tvé jízdy » vyberte některou z minulých jízd, které se týká váš dotaz » v sekci Nápověda vyberte z následujících možností: Ztratil jsem věc. Přidejte více informací k situaci a odešlete zprávu Uberu. Většinou vás e-mailem kontaktuje pracovník zákaznické podpory do 24 hodin.

 24. Dobrý den,

  včera jsem jela kolem 1:00 ráno s kamarádky uberem na adresu Nekvasilova 5 pod jménem Aneta Falcová a v uberu jsem ztratila peněženku, kde jsem měla úplně vše – dvě kreditní karty – česká a německa, kartičku od zdravotní pojišťovny, kartičku centrum tance atd.

  Prosím kontaktujte mne.

  Simona Kopnická

  1. Dobrý den ,
   Uberem doporučený a nejrychlejší způsob pro podání reklamace či stížnosti, je prostřednictvím aplikace. Spusťte mobilní aplikaci Uber a přejděte do menu (levý horní roh) » Tvé jízdy » vyberte některou z minulých jízd, které se týká váš dotaz » v sekci Nápověda vyberte z následujících možností: Ztratil jsem věc.
   Přidejte více informací k situaci a odešlete zprávu Uberu. Většinou vás e-mailem kontaktuje pracovník zákaznické podpory do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *