Skip to main content
Uber v Praze představuje nový druh jízdy: UberSelect

Uber v Praze představuje nový druh jízdy: UberSelect

Krátce poté, co Uber představil zbrusu novou aplikaci, přichází v Praze s další velkou novinkou – novým typem jízdy s názvem UberSelect. UberSelect se zařadí mezi stávající služby UberPOP a UberBlack. Čím je nová služba charakteristická a lepší? Zejména kvalitou vozů a řidičů:

 • Ověření řidiči s nadprůměrným hodnocením a výbornou znalostí Prahy
 • Zánovní vozy střední třídy (Škoda Octavia, Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Mercedes-Benz třídy C)

A tomu odpovídá i cena, která je zhruba o 30% vyšší oproti UberPOP. Cena je to však stále přijatelná a levnější, než klasické taxi služby. Cena za 1 kilometr je 13,- Kč, cena za 1 minutu 4,50,- Kč a nástupní sazba 30,- Kč. Kompletní ceník a porovnání jednotlivých služeb Uber vypadá následovně:

 UberPOPUberSelectUberBlackBěžné taxi
Cena za 1 kilometr9,90,- Kč13,- Kč27,- Kč24,- Kč
Cena za 1 minutu3,- Kč4,50,- Kč6,- Kč0,- Kč
Nástupní sazba25,- Kč30,- Kč40,- Kč40,- Kč
Minimální jízdné55,- Kč60,- Kč150,- Kč-
Z letiště do centra300,- Kč400,- Kč650,- Kč450,- Kč

Pro volbu UberSelect stačí v aplikaci vybrat Select, jehož ikona se nachází uprostřed. Tak jako na obrázku níže.

Nový druh služby UberSelect v mobilní aplikaci
Nový druh služby UberSelect v mobilní aplikaci
JÍZDA ZDARMA A nezapomeňte, pokud jste s Uberem ještě nejeli, zadejte náš promo kód „CZEFREE“ a získejte jízdu zdarma. Kód je platný pro všechny služby (UberPOP, UberSelect i UberBlack).

Komentářů: 6

 1. Jela jsem s vámi poprvé. I když jsem vám udala cilovou adresu správně, šofér měl od vás udáno Lublaňská (nevím kolik). Kromě toho jsem předpokládala, že když Vám telefonuji, registrujete místo, kde se nacházím. Bohužel mě taky hledal jinde. Naštěstí měl moje telefonní číslo a tak jsme se našli a dopravil mě tam, kam měl.
  Byla to moje první zkušenost s Vámi a musím říci, že jediné, co mě příjemně překvapilo, byla cena jízdy a zdvořilost řidiče.

  A. Křivanová

 2. Uber si do 1.7. účtoval z vydělků 20 % a bez jakýchkoliv informací je zvednul na 25 %.Dostáváme se tedy na ceny kdy jezdíme vpodstatě zadarmo.Cena za kilometr vychází 8 Kč,náklady PH na 100 km 300Kč,zaplatíte daně a jste na nule.Nevím za co si účtuje UBER 25 %,když má 10 zaměstnanců,žádnou kontaktaktní adresu a telefon a platí pouze licenci.

 3. Dobry den.
  Pokud nechcete resit ucetnictvi a podobne veci, nabizime vam spolupraci s nama, kde vy pouze pracujete u uberu a my resime za vas veskere ucetnictvi.
  Prace je mozna na dohodu DPP anebo HPP
  Jaroslav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *