Skip to main content
Uber Eats startuje v Praze už zítra! Využijte slevu 300,- Kč

Uber Eats startuje v Praze už zítra! Využijte slevu 300,- Kč

Po dlouhém očekávání jsme se konečně dočkali a už zítra (16.8. 2018) startuje Uber Eats v Praze. Pokud jste ještě o Uber Eats neslyšeli, jedná se o rozvoz jídla z vybraných restauracích až k vám domů. V podstatě tedy velmi podobná služba jako Dáme Jídlo nebo Wolt, který v Praze začal před několika týdny.

Spuštění proběhne zatím pouze v testovacím provozu, a to od čtvrtka 16. 8. do úterý 21. 8. každý den mezi 11. – 14. a 17. – 21. hodinou. Během tohoto testovacího období také můžete využít speciální slevy ve výši 300,- Kč na celou objednávku, včetně dopravy. Slevu je možné využít až dvanáctkrát.

V testovacím provozu je zatím možné doručovat pouze do těchto lokalit:

  • Praha 1: Staré město, Nové město, Josefov
  • Praha 2: Vinohrady
  • Praha 3: Žižkov
  • Praha 5: Smíchov
  • Praha 6: Hradčany, Dejvice
  • Praha 7: Bubeneč, Letná, Holešovice
  • Praha 8: Florenc, Karlín, Libeň, Palmovka
  • Praha 10: Vršovice, část Strašnic
Během testovacího provozu v Praze rozváží Uber Eats pouze v těchto oblastech
Během testovacího provozu v Praze rozváží Uber Eats pouze v těchto oblastech

Jak funguje Uber Eats?

Vše je velmi jednoduché a intuitivní, stejně jako v případě Uber taxi. Stačí si stáhnout aplikaci Uber Eats, přihlásit se (je možné využít existující účet u Uber taxi) nebo zaregistrovat a pomocí aplikace vybrat jídlo z dostupných restaurací. Platba je stržena z platební karty uložené v aplikaci.

Zatím není jasné, jak dlouho doručení trvá. Předpokládáme, že rychlejší doručení a pohodlné objednání bude hlavní výhodou oproti konkurenční a již zaběhnuté službě Dáme Jídlo.

Uvidíme, jak Uber Eats obstojí zejména proti Woltu, který se zaměřuje na lepší restaurace a v Praze se mu podařilo navázat vazby například s Dish Burger, PokeHaus Manifesto, TGI Fridays, Banh—mi—ba ři Modrý Zub.

Jak začít pracovat jako řidič pro Uber Eats?

Hlavní výhodou řidičů Uber Eats jsou minimální legislativní nároky. Nepotřebujete žádnou žlutou kartu, zkoušky z místopisu a podobné náležitosti. Potřebujete jen vlastní automobil či motorku a volný čas.

REGISTRACE ŘIDIČE UBER EATS →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *