Skip to main content

Uber Eats je tady!

Uber nebo také Uber Taxi asi všichni znáte – jedná se o taxi službu pro cestující, která funguje přes aplikaci v telefonu. Služba vznikla v USA, do Evropy se dostává až později, ale je tu velmi oblíbená. Službu dnes využívá přes 1 milion zákazníků a číslo stále roste.

V některých lokalitách dokonce Uber zcela vyšachoval „normální taxíky“, kdy musíte volat na centrálu a oni vám nějakého taxíka pošlou. A ono není se čemu divit, Uber Taxi mám mnoho výhod:

  • Jednoduchá rezervace přes aplikaci
  • Vyberete si svého řidiče
  • Nižší ceny oproti jiným taxi firmám
  • Cenu vidíte předem
  • Bezhotovostní platba

Uber chystá novinku – rozvoz jídla přes mobilní aplikaci, tzv. Uber Eats. Bude to fungovat stejně, jako rozvoz taxi doposud, jen bude aplikace rozšířena i o jídlo. Bude se rozvážet jak autem, na skútru tak i na kole.

UBER EATS JE TADY Konečně jsme se dočkali a Uber Eats funguje v Praze!

A s tím přichází jedinečná nabídka! Pokud doporučíte kamaráda, který by mohl rozvážet objednávky, po jeho 50 rozvezených objednávkách získáváte automaticky 1000 Kč. A to se vyplatí!

Pokud máte zájem o rozvoz, zaregistrujte své auto jako taxi do evidence vozidel taxi nejpozději do 30.6.2018. Do uvedeného data je také třeba nahrát Výpis z evidence na svůj profil, složit zkoušku z místopisu a můžete začít jezdit!

Lekce z místopisu

Lekce z místopisu se konají každé pondělí a středu od 13:00 hod se konají v centru podpory Uber na adrese Thámova 18, Praha 8 Karlín. V rámci lekcí se dozvíš vše o obsahu zkoušky a už tě nic nepřekvapí. Lektoři k tomu připojí i různé tipy, takže úspěch je na dosah ruky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *