Skip to main content
Uber Eats - úvodní foto

Uber Eats: Jak funguje rozvoz jídla až k vám domů?

Pár let zpátky přišla společnost Uber na trh s mobilní aplikací, jenž propojuje pasažéry s řidiči. Aplikace dostala tehdy název Uber Taxi. Minulý rok v srpnu společnost rozšířila své portfolio o další aplikaci Uber Eats. Co to vlastně je a jakým způsobem nová služba funguje?

Místo pasažérů rozvoz jídla

Uber Eats ve zkratce funguje na stejném principu, jako Uber Taxi, avšak místo řidičů s pasažéry propojuje restaurace se zákazníky. Služba v Praze funguje od srpna minulého roku a za tu dobu se do mobilní aplikace stihlo zaregistrovat nespočet restaurací (včetně gigantu McDonald´s), pro které je služba velice zajímavá a přináší jim další klientelu.

Pro jednotlivé malé podniky a restaurace je celkem nepředstavitelné, aby si sami vytvořily jednoduchý a efektivní systém objednávek a převozu skrze uživatelský příjemnou mobilní aplikaci. Využitím aplikace Uber Eats může každá restaurace či podnik ušetřit nemalé peníze a zároveň má stále plnou svobodu v určování si svých cen za jídlo.

Uber Eats slouží všem

Uber Eats - spolupráce

Služba Uber Eats funguje zcela jednoduše. Zaregistrovaná restaurace platí poplatek společnosti Uber za každou zprostředkovanou objednávku, zatímco každý zákazník platí poplatek za doručení. Hodnota poplatku za doručení činí základních 50 Kč, cenu dále mění délka trasy od restaurace, vytíženost kurýrů a celkový zájem o dané zboží.

Největší výhodou Uber Eats je však obratnost a mobilita kurýrů. Ti přepravu realizují za pomocí automobilu, kol, mopedů či motorek. Díky tomu je přenos objednávky velice rychlý a snadný. Do roku 2021 se také plánuje zapojení leteckých dronů

Využití aplikace je velice jednoduché

Jednoduše stačí zajít na stránky Google Play či App Store, stáhnout si aplikace Uber Eats a učinit objednávku. Vše se provádí velice jednoduše a přihlásit se můžete i za pomocí vašeho účtu vytvořeného v aplikaci Uber Taxi. Systémy jsou propojené pro maximální pohodlí všech uživatelů.

Objednávku lze učinit i na vámi zvolený termín (skvělý způsob jak plánovat narozeniny a jiné akce). Každý uživatel má naprosto maximální přehled, u každé své objednávky vidí její aktuální stav, zda je v přípravě, byla převzata kurýrem apod. Jestli tedy máte na něco chuť a náhodou bydlíte v Praze, tak na co čekáte?

Stáhněte si aplikaci a objednejte si již dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *