Skip to main content

[AKTUALIZOVÁNO] Uber bude do konce roku 2016 dostupný i v Brně

AKTUALIZACE 1. 2. 2017 Tak jsme se konečně dočkali a Uber je ode dneška oficiálně dostupný i v Brně! Více informací v naší novince.

AKTUALIZACE 13. 1. 2017 Plány Uberu bohužel nevyšly a ani v lednu 2017 Uber v Brně dostupný není. Uvidíme co přinesou další měsíce, ale pevně věříme, že se za nedlouho i Brňané budou moci svést s Uberem.

Podle informací serveru iDnes.cz se Uber chystá zpřístupnit aplikaci do konce roku 2016 i na území města Brna. Po Praze by se tak jednalo o druhé město v České republice, ve kterém je možné se svést Uberem jako šofér či pasažér. Brno je pro Uber velmi důležité a nedávno se tam konala také akce s názvem UberPITCH zaměřená na pomoc start-upům.

Marketingová manažerka české pobočky Barbora Poláchová k tomu dodává: „V posledních devadesáti dnech se Uber pokusilo v Brně objednat třináct tisíc lidí.

Vstup Uberu do Brna, druhého největšího města České republiky se samozřejmě nelíbí místním taxi službám a potažmo i městským úředníkům. Pokrok ale nezastaví a masivní poptávka občanů je jasným důkazem toho, že Brňané prostě Uber chtějí. Můžeme jen doufat, že po Brně budou následovat města jako Ostrava, České Budějovice, Český Krumlov a další.

Více informací o dostupnosti Uberu v České republice a na celém světe naleznete na stránce Uber Města.

1 komentář

  1. Doufat můžete, já zas doufám,že s vámi už konečně někdo zatočí a zatrhne vám nelegální podnikání.
    Brno není Praha, táhněte odkud jste přišli. Budeme vás chytat a předávat policii na vyřešení. Chytrolíni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *