Skip to main content
Chystá se Taxify vstoupit do dalších měst v České republice?

Taxify prodloužilo 20% slevu na jízdné, avšak nově přidává tzv. „špičky“

Taxify, které si našlo oblibu ve svých promoakcích s 20% slevou na jízdné, jemně mění svou politiku. Ačkoli byla délka trvání akce stanovena do 14. května, dnešním dnem je opět prodloužena na dobu dalších dvou týdnů – tedy do 28. května.

Je tedy možné svézt se za tyto ceny: cena nástupu činí 24Kč, cena za minutu jízdy 2,8 Kč a cena za 1 kilometr pak vychází na 7,1 Kč. Minimální cena jízdného je nově stanovena na 70Kč.

Nově se však objevily – jako  dnes již standardně u Uberu – špičky. Reagují tak na zvýšenou poptávku a také se snaží motivovat řidiče, aby v těchto časech za volant zasedli. Špičky lze chápat jako násobky jízdného v nejoblíbenějších a nejvíce žádaných časech, u Uberu pozorujeme špičky zpravidla ráno, večer a o víkendu (ceny někdy narostou až na dvojnásoben klasického jízdného). Taxify své špičky vyhlásilo v časech ráno 8-10hod a večer 23-1 hod. Taxify však avízuje, že násobek je 1,25x, což se dostáváme pouze na klasickou cenu jízdného mimo promoakce. Uvidíme, kam až se ceny po skončení slev posunou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *