Skip to main content

Taxify opět zlevňuje na 7,1 Kč/km, opět však pouze dočasně.

Ať už jste stálým zákazníkem využívajícím služby Taxify, nebo jen uvažujete o vyzkoušení něčeho nového, teď je správná chvíle na to využít právě Taxify.

Není tomu tak dávno, kdy podobná akce již proběhla. Od dnešního rána po dobu 14 dnů (tedy do 13. dubna) je opět možné svézt se po Praze se slevou 20%.  Cena nástupu činí 24Kč, cena za minutu jízdy 2,8 Kč a cena za 1 kilometr pak vychází na 7,1 Kč. Zkušenému oku jistě neujde, že ceny jsou totožné jako při minulé slevové akci, kdy se snažilo Taxify upoutat pozornost cestujících při mediálním boomu ohledně Uberu v Brně.

Ač je v současné domě  záměr této promo akce neznámý, my jakožto cestující se můžeme těšit velice přiznivým cenám. Pro představu přidáváme odhady cen jízd z Hlavního nádraží na Anděl.

 

Pokud však uvítáte větší pohodlí a lepší vozy, cena za stejnou trasu se službami Taxify Premium a Uber Select už tak rozdílná není.

 

Ať už si však vyberete Taxify nebo Taxify Premium, jistě Vás čeká v následujících dvou týdnech příjemná cena. Pokud stále váháte, kterou společnost využít, může Vám pomoci naše srovnání služeb pro přepravu. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *