Skip to main content
Uber v Praze představuje nový druh jízdy: UberSelect

Taxify opakuje úspěšnou kampaň s 20% slevou.

Minulé dvě kampaně Taxify byly velice úspěšné a Taxify tak reaguje na zájem další akcí.

Samo Taxify se po minulých kampaních nechalo slyšet, že jsou hojně ze stran cestujících využívány. Naposledy proběhla obdobná akce s 20% slevou na jízdné na konci března. 

Nové výhodnější ceny jsou naprosto totožné jako ve dvou předešlých kampaních: cena nástupu činí 24Kč, cena za minutu jízdy 2,8 Kč a cena za 1 kilometr pak vychází na 7,1 Kč. Minimální cena jízdného je opět stanovena na 60 Kč. 

Doufejme tedy, že je Taxify více připraveno, hlavně co se počtu řidičů týče. Vzhledem k vysokému zájmu o využívání právě Taxify bylo v některých frekventovaných časech poněkud složitější si vůz objednat. Pokud se Vám to však povedlo, pak byla poté cena velice příznívá a ve většině cestujících zanechala jízda pozitivní dojem, ať už právě díky své ceně nebo kvalitě nabízených služeb.

Pro představu přinášíme srovnání cen Taxify a UberPOP pro totožnou trasu. Jak je zřejmé, využití Taxify s 20% slevou je výhodnější než UberPOP.

Taxify
UberPOP

 

Od 1. května až do 14. května je tedy možno využít této zvýhodněné nabídky. Pokud pro rozhodnutí ohledně objednání takových to služeb stále váháte a potřebujete znát více aspektů než pouze cenu, naše srovnání by Vám mohlo napomoci.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *