Skip to main content

Předem stanovená cena Uber: nejčastější otázky a odpovědi

V návaznosti na jednání s Vládou České republiky zavedla společnost Uber předem stanovenou cenu za jízdu. S touto výraznou změnou však na povrch vyvřelo hned několik otázek ze strany cestujících i řidičů. Uber CZ&SK se rozhodl oficiálně na tyto otázky odpovědět.

Jak změna ovlivní řidičovy výdělky?

Změna funkce by neměla mít vliv na průměrné týdenní výdělky řidičů. V průběhu následujících 14 dní však budeme pečlivě analyzovat situaci každého řidiče a v případě výkyvů budeme vyrovnávat rozdíl. Nastane-li takováto situace, dorovnání proběhne automaticky, není to tedy třeba nahlašovat na podporu.

Co dělat, když chce cestující přidat zastávku nebo změnit cílovou zastávku?

Pokud ti cestující během jízdy oznámí, že chtějí přidat extra zastávky nebo změnit destinaci, dej jim prosím vědět, že je budeš muset dovézt do zadané cílové destinace, kde si budou moci následně objednat novou jízdu s novým cílem.

Co se pro mě jako pro řidiče změní? 

Díky těmto změnám se budeš moct vyhnout objížďkám a dodatečným zastávkám, které nebyly zadány do aplikace před objednáním jízdy a taky budeš mít jistotu, že jízdné nebude během jízdy upravováno.

 

1 komentář

 1. Dnes jsem použil Uber z Bulovky na Prahu 10. Cena vyúčtovná v bance však byla o 100% vyšší, než byl udhad ceny při objednání (495 Kč namísto avizovaných zhruba 260 Kč). ˇ5idič Aneta. Škoda Octavia, čas nástupu cca 17.00, celková délka jízdy 34 min., prakticky plynule bez čekání v zácpě). Zatím se mi nic podobného nestalo.

  UberPOP
  20.78 km | 34 min

  05:02pm
  Budínova 67/2, 180 00 Praha 8-Libeň, Česko

  05:37pm
  K Pramenu 68/16, 107 00 Praha-Dubeč, Česko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *