Skip to main content

Jízda Uberem za poslechu vlastní hudby?

Uber se snaží neustále zvyšovat kvalitu nabízených služeb a zajistit požadovaný komfort cestujících. Ochota řidičů znalých města, čistota vozu a klidná jízda by v dnešních dnech měla být již standardem Uberu. Uber však přidává i další, neméně příjemné služby. Jednou z takových služeb je možnost poslechu hudby dle přání cestujícího přes platformu Pandora. 

Ačkoli to v současné době není již úplně žhavou novinkou, stále o této možnosti neví ani řidiči, ani cestující, což je dle našeho názoru velká škoda. Realita této služby je pro Českou republiku poměrně složitější. Uber řidiči již mají možnost povolit cestujícím poslech vlastní hudby. Řidičům stačí, když v nastavení zatrhnou následující a připojí telefon  k autu pomocí AUX kabelu.

 

Cestující v České republice však nemají možnost stáhnout si aplikaci Pandora Music & Radio z důvodů autorských práv. Existuje však (jako vždy) několik elegantních způsobů, jak toho docílit. Aplikace Pandora je zdarma ke stažení ve Spojených státech, Austrálii a Novém Zélandu. Stačí tedy aplikaci stáhnout přes účet s touto lokalizací, poté se zpět připojit do svého účtu a užívat si své hudby při jízdě UberemPOP, UberSelect i UberBlack.

 

 

 

 

Cestující jsou a vždy budou náročnější. Pokud ale řidič nabídne cestujícímu možnost pustit si při jízdě vlastní hudbu, jistě se to odrazí na jeho kladném hodnocení. Přeci jen, jedná se již o službu navíc. Nakonec jistě všichni ocení i používání aplikace Pandora mimo jízdu. Toto opravdu povedené rádio vybírá skladby dle zadaných mantinelů, ale je i dostatečně chytré a pestré, aby nenudilo ani při dlouhém poslechu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *