Skip to main content
Darujte Jídlo s Uberem a pomocte těm, kteří ho potřebují

Darujte Jídlo s Uberem a pomocte těm, kteří ho potřebují

AKTUALIZACE 19. 1. 2017 Tak rekord z minulého roku se podařilo více jak dvojnásobně překonat a celkem jste na dobročinné účely darovali více jak 1.250 kilogramů potravin. Díky Praho!

Uber pomáhá, a proto i letos pořádá již 3. ročník akce „Daruj Jídlo„. Loni se v České republice podařilo vybrat 600 kilogramů potravin. Vámi darované jídlo obdrží Potravinová banka Praha, která ho následně rozdá organizacím jako jsou například dětské domovy, azylové domy, domy pro matku a dítě, či nízkoprahová centra.

Akce probíhá ve středu 18. ledna od 14:00 do 19:00. Stačí v tomto čase otevřít aplikaci Uber a v dolní části vybrat „Daruj Jídlo“. Jako vždy přijede vůz, ale tentokrát pouze pro vámi darované potraviny.

Darovat můžete v podstatě jakékoliv potraviny s platnou záruční lhůtou jako jsou konzervy (paštiky, rybí a masové konzervy apod.), polévky v sáčku, cukr, čaj, káva, luštěniny, těstoviny, rýže, olej, sirupy, džemy, kompoty, piškoty, cereálie, mléko a další. Ale hodí se také čistící a hygienické potřeby (mýdla, saponáty, toaletní papíry, dětské pleny).

Jak probíhal minulý ročník Daruj Jídlo 2016 se můžete podívat na videu níže.

Pojďme společně podpořit dobrou věc a vybrat ještě více než loni! Akce platí v Praze i Bratislavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *