Skip to main content

Taxify zlepšuje fungování TaxifyDriver aplikace

Společnost Taxify se neustále snaží zlepšovat své služby a zvyšovat kvalitu přepravy. Po velice úspěšných promo akcích, kde nabízí každou jízdu po Praze se slevou 20% přichází s dalším zdokonalením. Mimochodem, slevová akce stále až do 14. května platí a Vy se tak můžete svézt s nástupní cenou 24Kč, cena za minutu jízdy 2,8 Kč a cena za 1 kilometr pak vychází na 7,1 Kč. 

Co se ale zdokonalení týče, Taxify neustále narážel na to, že se velkému množství klientů často stávalo, že nebyl volný vůz Taxify, popřípadě doba vyzvednutí byla příliš vysoká.

Aby tedy bylo řízení pro řidiče efektivnější a pro klienty příjemnější, zavádí nově Taxify „BACK TO BACK“ jízdy. Řidiči tak budou dostávat nabídky na další jízdy již několik minut před ukončením trasy a zákazníkům tak bude k dispozici větší množství aut. Klíčové pro fungování tohoto systému je však zadávání cíle v průběhu objednání.

Třeba právě toto zlepšení pomůže Taxify pomyslně „dohnat“ Uber, který přeci jen přes den stále nabízí často kratší doby vyzvednutí než Taxify. Na druhou stranu je však na Taxify spoleh vždy večer a v časech, kdy má Uber své špičky.

1 komentář

  1. Dohnat Uber se taxify daří již tím, že používá ,,příležitostné řidiče“ a tím nedodržují legislativu. Řidičů asi nabírají pořád víc a víc, ale zakázky nemají. Ještě udělejte flotily, snižte ceny ještě víc, ať dostanete co nejvíc řidičů do problémů. Vždyť se to ani nevyplatí, ale to Taxify ani Uber nezajímá, hlavně pokazit trh a po nich potopa. Je to jen jejich arogance a agresivita, ale sami by si za ten volant sednout nešli. To by se jim finančně nelíbilo.
    Pokud jsou tou oficiální stránky, tak je mi jasné, že se můj příspěvek na stránky ani do dikuse nedostane. Nikdo z nich přece nepotřebuje slyšet pravdu z terénu a od řidičů, kteří dělají svojí práci pravidelně a kvalitně!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *