Skip to main content

Uber kupon (promo kód) pro jízdu v Praze a Brně zdarma platný v roce 2019

Pro nové uživatele Uber taxi v roce 2019 jsme si připravili speciální akci v podobě první jízdy zdarma. Kupon ve výši 100,- Kč má neomezenou dobu platnosti, platí pro UberPOP, UberSelect i UberBlack a lze jej využít pouze na území České republiky. Stačí se zaregistrovat pomocí následujícího odkazu a užít si první jízdu zdarma:

Získat jízdu zdarma →

Slevový kupon na jízdu zdarma je automaticky vložen během registrace a jeho aplikování je automatické. Stačí tedy, když si zavoláte svůj první vůz a vyrazíte na cestu.

Pokud jste již zaregistrovaní, postupujte podle následujících kroků:

 1. Stáhněte si aplikaci Uber na svůj telefon a přihlašte se
 2. Zadejte promo kód CZEFREE
 3. Objednejte si první vůz a užijte si jízdu zdarma

Aplikace Uber je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android, iOS (iPhone/iPad), Windows Phone a Windows 10. Stáhnout si aplikaci můžete na stránce Stažení Uber aplikace zdarma.

Pokud se vám nepodařilo vložit promo kód během registrace, můžete jej vložit kdykoliv v aplikaci Uber » Menu (levý horní roh) » Platba » Promo akce » Přidat promo/dárkový kód » CZEFREE » PŘIDAT. Tak jak je znázorněno na obrázku níže:

Uber kupon (promo kód) pro jízdu v Praze zdarma
Uber kupon (promo kód) pro jízdu v Praze zdarma

Promo kód pro existující uživatele

Pokud při zadávání promo kódu v aplikaci obdržíte hlášku „Promo akce je určena pouze pro nové uživatele“ znamená to, že už jste vaši první jízdu absolvovali a tento kupon tedy není možné použít, protože platí pouze pro první jízdu.

Promo kód "CZEFREE" je platný pouze pro první jízdu
Promo kód „CZEFREE“ je platný pouze pro první jízdu

Jak to vyřešit? Rozhodně to nezkoušejte registrací dalšího Uber účtu s jiným e-mailem, protože účet je vázaný na vaše telefonní číslo, které má většina uživatelů pouze jedno. Řešením je použít promo kód, který je platný pro existující uživatele.

Promo kód pro Bratislavu ve výši €10

Pokud se chystáte k našim sousedům na Slovensku, můžete využít náš unikátní promo kód na první jízdu v Bratislavě zdarma. Stačí zadat kupon SVKFREE a automaticky získáte slevu ve výši €10. Oba promo kódy (pro ČR „CZEFREE“a SR „SVKFREE“) nelze kombinovat, ale můžete v každém městě využít jiný.

O Uber na Slovensku se dozvíte více na našich partnerských stránkách UberTaxi.sk.

Jak se registrovat

Před vaši první jízdou je také nutné provést registraci. K registraci uživatelské účtu si připravte následující údaje:

 • E-mail a heslo
 • Jméno
 • Telefonní číslo
 • Údaje k platební kartě (číslo, CVV kód, datum expirace a PSČ) – je možné přeskočit
 • Promo kód CZEFREE

Případně je možné využít zjednodušenou registraci prostřednictvím Facebooku. Celý proces registrace je patrný z obrázků níže.

Registrační proces do Uber aplikace (krok 1 - 3)
Registrační proces do Uber aplikace (krok 1 – 3)
Registrační proces do Uber aplikace (krok 4 - 6)
Registrační proces do Uber aplikace (krok 4 – 6)

Komentářů: 39

 1. Dobrý den, potřebuji odvoz na letiště v rámci Prahy pro 4 osoby + 4 velká zavazadla v nočních hodinách ve středu 27.7.2018.. Máte k dispozici vhodné auto a jak to objednat ? Děkuji za rychlou odpověď , abych se mohla zařáídit jinak v případě negativní odpovědi. Eva

 2. Dobrý den 🙂
  Je již možné po Praze objednat vůz pro petičlenou rodinu a zavazadla?
  Jaký by byl odhad ceny z Prahy 11 na Terminál 2 po odečtení bonusu za přihlášení ?
  Děkuji za odpověď.

 3. Dobry den, zapomnely jsme v taxi Uber tasku jak se muzu s vamy spojit? Prosim zavolajte 775364786

 4. Dobry den
  Jak se pocita jizdne v pripade objednani cesty z letiste pokud letadlo ma zpozdeni?
  Je mozne nejak kontaktovat ridice ze letadlo ma treba hodinu zpozdeni aby pockal?

 5. Dobrý den, chtěla jsem si objednat první jízdu, ale mobil mi nenabídl možnost někam zapsat promokod? Vůbec tomu nerozumím… Jak a kde ho lze zadat? Nikdy jsem s Uber nikam nejela a přesto mi svítí v menu, že kod je použit… Co to znamená?

 6. Dobrý den. Chci se zeptat, pokud cena jízdy bude např. 300Kč a využiji kód tak zaplatím jenom 100Kč nebo cena jízdy musí být do 200Kč abych mohl využít kupón? Děkuji a přeji hezký den.

 7. Dobrý den,
  chci využít promo kód na 1. jízdu, ale při plánování trasy mi nejde zadat kam, hlásí mi to, chybu, že musím prvně ověřit telen smskou GO na číslo 827-222. Což samozřejmě nejde. Co s tím? Děkuji

 8. Dobrý den,
  mám dotaz ten noční příplatek není v odhadu ceny proč?
  Příplatek za vzdálenost je co ?

 9. Dobrý deň.
  Dnes ráno, okolo 7.20 hodiny, môj manžel išiel taxíkom cestou: Haburska 31 – Hradská 7, Bratislava. Nepamätá presne aké bolo auto, meno vodiča Igor. V tom aute stratil ruksak s osobnými vecami. Veľmi je pre nás dôležite nájsť tieto veci. Teším sa na Vašu pomoc.

  Ďakujem

  1. Dobrý den,
   zkuste kontaktovat Uber přímo přes mobilní aplikaci. V menu v sekci „Tvé jízdy“ vyberte tu správnou a označte možnost „Ztratil jsem věc“.

 10. Dobrý den,

  když se snažím použít kód, tak mi to píše, že na mém účtu už byl new user promo kód použit. Je pravda, že na Uber jsem se už registroval, ale nikdy jsem s ním nejel. Chtěl jsem ho poprvé použít v USA a měl jsem na to kód, ale neuvědomil jsem si, že bez internetu nezaplatím, takže jsem ho nakonec nevyužil. Jde nějak ten starý nevyužitý kód pro USA smazat a použít nový pro ČR?

  Díky.

 11. Helena
  Isem invalidní toto taxi by pro mne bylo to nejlepší co mně mohlo ppotkat.Ale problém je v kontaktu.Neexistuje telefonní spojení?

  1. Máte pravdu, bohužel se jednalo o chybu v systému a už je napravena. Zkuste reklamovat jízdné a požádat o přidání promo kódu zpětně.

 12. Dobrý den,

  chci se zeptat, nakolik je podmínkou, aby řidič UBERu uměl anglicky? Dokáži si představit, že je to velice žádoucí, ale je to podmínka, kterou někdo testuje? Zahraniční pasažéry je možné odvést i bez znalosti, či jen se základní znalostí angličtiny.

  Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den, myslím, že to není podmínkou vzhledem k tomu, že v Praze lze narazit na řidiče, kteří naopak neumí Česky. Vše potřebné je navíc v aplikaci.

 13. Dobrý den, lokalizuje se Uber pouze na Prahu, nebo i na blízké okolí?
  Zajímá mne odvoz z Čestlic, což už Praha není. Děkuji.

  1. Dobrý den, Uber lze objednat i z okolí Prahy. Například ze zmíněných Čestlic. Jen počítejte s delší dobou příjezdu vozu (okolo 15 – 20 minut).

  1. Dobrý den,

   v Praze bohužel Uber zatím nenabízí možnost objednání většího vozu. Maximální počet pasažérů jsou 4.

 14. Jak mám prosím ověřit mobil, když mi chodí kódy, které nevím, kam mám napsat a „go“ na sms jako odpověď zaslat nelze. Navíc se na webu píše, že nemám ověřenou ani platební kartu a já netuším, jak ji ověřit. A co je kód NIP u fakturace? Potřebuji zadat jen IČO a to má údajně neplatný formát. Díky.

  1. Prosím o pomoc jak objednat přepravu jedné osoby s Hořic v Podkrkonošií do Pardubic hl.nádraži dne 27.4.2019 odjezd 10.00 po případě zpět odjezd 15.00 objednavatel ne má internet.odpověd zašlete na můj meil,dík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *