Skip to main content

Přidejte se k flotile Uber Taxi jako řidič a začněte vydělávat

Proces registrace jako řidič Uberu je poměrně složitý a vyžaduje hned několik dokumentů, které není snadné získat. Zejména pak živnostenský list v oboru Silniční motorová doprava – osobní
provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče neboli takzvanou koncesi.

Pokud nic takového nechcete řešit a chcete jen jezdit a vydělávat, je pro vás členství ve flotile to správné řešení. Flotila za vás totiž řeší naprosto všechno od registrace po zdanění a často je schopna poskytnout i automobil.

Samozřejmě členství ve flotile není zdarma a je zpoplatněné. Nejčastěji si flotila účtuje procentuální částku z vašich výdělků. Pokud například za týden vyjezdíte 8.000,– Kč a podle smlouvy si vaše flotila účtuje 20%, na účet dostanete 6.400,– Kč. Kromě procentuální sazby je běžná i fixní sazba za každý den/týden, který odjezdíte.

Přidejte se k naší flotile

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme s detaily. Mějte prosím na paměti, že akceptujeme pouze řidiče starší 21 letbez bodového postihu a s čistým trestním rejstříkem.

Vaše jméno

Váš e-mail

Váš telefon

Máte vlastní automobil?

Po odeslání formuláře vás budeme telefonicky kontaktovat a sdělíme vám detaily spolupráce. Odeslání formuláře je naprosto nezávazné a nezavazuje vás k žádné budoucí spolupráci s námi. Osobní údaje uvedené ve formuláři nesdílíme s žádnou další stranou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *